Kim jestem?

Z wykształcenia – magistrem dziennikarstwa i nowych mediów.  Obecnie prowadzę własną agencję social media. Wykorzystuję swoją wiedzę dotyczącą nowych mediów i Internetu. Dbam o to, by twórcy internetowi, osoby publiczne czy firmy, które ze mną współpracują, profesjonalnie prezentowały się w świecie nowych mediów. 

Czym dokładnie się zajmuję?

Moje pasje (w 2017 roku prowadziłam autorski kanał YouTube, zobacz: SKRZYNKA POCZTOWA) ciągła chęć rozwoju, studia, a przede wszystkim doświadczenie zawodowe (m.in. TVN24, MAGAZYN PRESS, DALMATINSKI PORTAL, FABRYKA OPOWIEŚCI MONIKI GÓRSKIEJ, RAFAŁ GAŁWA BARBERSHOP, ANDRZEJ TUCHOLSKI) pozwoliły mi na stworzenie bogatej oferty, którą znajdziesz na stronie TUTAJ

Więcej szczegółów

Jestem absolwentką studiów dziennikarskich i nowych mediów (Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu i Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej w Poznaniu). Studiowałam także w Dubrowniku w Chorwacji. Od ponad 13 lat interesuję się You Tube i blogosferą, dlatego bacznie obserwuję i śledzę wszystkie zmiany i trendy oraz najgorętsze nazwiska w sieci. Jeszcze podczas studiów odbyłam staż w magazynie PRESS i miałam przyjemność współtworzyć pierwszą edycję największej gali youtuberów w Polsce – Grand Video Awards 2015. 

Od października 2016 roku do września 2017 roku pracowałam w Chorwacji dla portalu newsowego DALMATINSKI PORTAL. Nagrywając, a także montując materiały video, byłam współproducentem programów jak: Studio Parking, Modal jedan dan i Split Makeover.

Od października 2017 do czerwca 2018 roku pracowałam na stanowisku PROJECT MANAGERA w agencji filmowej PIXPLAY. Miałam przyjemność pracować na planach filmowych w Szwecji (Ikea) czy całej Polsce. 

Od czerwca 2018 roku założyłam własną działalność, którą nazwałam „Joanna Pocztowa Pomalo Group”. Dlaczego? (więcej informacji znajdziesz w zakładce POMALO). Jednym z moich pierwszych klientów była MONIKA GÓRSKA, reżyser filmów dokumentalnych i jeden z najlepszych ekspertów od storytellingu w biznesie. Przez blisko pół roku byłam asystentką projektów i mogłam pomagać przy pracy nad książką „Visual Storytelling” czy różnych organizowanych eventach.  

Od czerwca 2019 roku do maja 2020 byłam managerem w GAŁWA BARBERSHOP. gdzie odpowiadałam za prowadzenie mediów społecznościowych, komunikację z klientami i partnerami biznesowymi, zamówienia, organizację oraz planowanie kolejnych wyzwań i projektów, a także wszelkie prace managersko-operacyjne. 

Od początku 2020 roku wspieram również OLGĘ MICHAŁKIEWICZ (olimpijka, reprezentantka Polski w wioślarstwie, dwukrotna Mistrzyni Świata (U 23) oraz Wicemistrzyni Świata Seniorek)  w komunikacji z mediami, a także w mediach społecznościowych. Więcej o Oldze TUTAJ.

Od maja do grudnia 2020 roku pracowałam dla psychologa biznesu, stratega oraz twórcy internetowego ANDRZEJA TUCHOLSKIEGO jako producent wykonawczy, researcher i asystentka w jednym.

Obecnie współpracuję z klientami, dla których realizuję kampanie reklamowe na Facebooku (branża beauty, branże usługowe, marki osobiste), prowadzę indywidualne szkolenia i konsultacje dla klientów, którzy chcą samodzielnie promować swoje produkty i usługi w sieci. 

Głęboko wierzę w moc internetu, nie tylko w Polsce, ale na całym świecie. Nawet ogólnoświatowy kryzys gospodarczy czy chwilowy lockdown nie zatrzymały działań w e-biznesie. Internet udowodnił swoją potęgę i jako jeden z nielicznych obronił się na rynku. Jeśli interesuje Cię współpraca ze mną, zapraszam do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.