Kim jestem?

Z wykształcenia – magistrem dziennikarstwa i nowych mediów.  Obecnie prowadzę własną agencję social media. Wykorzystuję swoją wiedzę dotyczącą nowych mediów i Internetu. Dbam o to, by twórcy internetowi, osoby publiczne czy firmy, które ze mną współpracują, profesjonalnie prezentowały się w świecie nowych mediów. 

Czym dokładnie się zajmuję?

Moje pasje (w 2017 roku prowadziłam autorski kanał YouTube, zobacz: SKRZYNKA POCZTOWA) ciągła chęć rozwoju, studia, a przede wszystkim doświadczenie zawodowe (m.in. TVN24, MAGAZYN PRESS, DALMATINSKI PORTAL, FABRYKA OPOWIEŚCI MONIKI GÓRSKIEJ, RAFAŁ GAŁWA BARBERSHOP, ANDRZEJ TUCHOLSKI) pozwoliły mi na stworzenie bogatej oferty, którą znajdziesz na stronie TUTAJ

Więcej szczegółów

Jestem absolwentką studiów dziennikarskich i nowych mediów (Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu i Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej w Poznaniu). Studiowałam także przez pół roku w Dubrowniku w Chorwacji. Od ponad 13 lat interesuję się You Tube i blogosferą, dlatego bacznie obserwuję i śledzę wszystkie zmiany i trendy oraz najgorętsze nazwiska w sieci. Jeszcze podczas studiów odbyłam staż w magazynie PRESS i miałam przyjemność współtworzyć pierwszą edycję największej gali youtuberów w Polsce – Grand Video Awards 2015. Swoje pierwsze pieniądze zarabiałam dzięki wiedzy na temat youtuberów, ich kanałach, widzach i mediach społecznościowych. Dla mnie to była czysta przyjemność!

Od października 2016 roku do września 2017 roku pracowałam w Chorwacji dla portalu newsowego DALMATINSKI PORTAL. Nagrywając, a także montując materiały video, byłam współproducentem programów jak: Studio Parking, Modal jedan dan i Split Makeover.

Od października 2017 do czerwca 2018 roku pracowałam na stanowisku PROJECT MANAGERA w agencji filmowej PIXPLAY. W tamtym czasie miałam przyjemność pracować na planach filmowych m.in. dla IKEA w Szwecji czy DILIGENT w Warszawie.

Od czerwca 2018 roku założyłam własną działalność, którą nazwałam „Joanna Pocztowa Pomalo Group”. Dlaczego? (więcej informacji znajdziesz w zakładce POMALO). Od czerwca 2019 roku do maja 2020 byłam managerem w GAŁWA BARBERSHOP. gdzie odpowiadałam za prowadzenie mediów społecznościowych, komunikację z klientami i partnerami biznesowymi, zamówienia, organizację oraz planowanie kolejnych wyzwań i projektów, a także wszelkie prace managersko-operacyjne. 

Od początku 2020 roku wspieram również OLGĘ MICHAŁKIEWICZ (Reprezentantka Polski w wioślarstwie, dwukrotna Mistrzyni Świata (U 23) oraz Wicemistrzyni Świata Seniorek)  w komunikacji z mediami, a także w mediach społecznościowych. Więcej o Oldze TUTAJ.

Od maja do grudnia 2020 roku pracowałam dla psychologa biznesu, stratega oraz twórcy internetowego ANDRZEJA TUCHOLSKIEGO jako producent wykonawczy, researcher i asystentka w jednym.

Obecnie współpracuję z klientami, dla których realizuję kampanie reklamowe na Facebooku (branża beauty, branże usługowe, marki osobiste), prowadzę indywidualne szkolenia i konsultacje dla klientów, którzy chcą samodzielnie promować swoje produkty i usługi w sieci. 

Z powodu pandemii postawiłam na internet i pracuję zdalnie. (Kolejny raz nowe media udowodniły swoją siłę. Nawet ogólnoświatowy kryzys gospodarczy nie zatrzymał działań w e-biznesie). Jeśli interesuje Cię współpraca ze mną, zapraszam do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.